OKRES I TRYB PRACY

Poszukujemy osób/osoby:

  •  na stałe: praca od zaraz (zarówno na część etatu i jak i cały etat),
  •  do pracy dorywczej na weekendy (ewentualnie weekendy przedłużone o piątek lub poniedziałek).

OPIS STANOWISKA

Przygotowywanie potraw zarówno na potrzeby bieżącej obsługi turystów „ze szlaku” (czyli posilających się w schronisku podczas wędrówki), jak i turystów nocujących w schronisku, w tym również grup o specjalnych wymogach kulinarnych (np. joga, obozy sportowe, obozy dla dzieci, pobyty rodzinne).

ZAPEWNIAMY:

  • wynagrodzenie finansowe + umowa,
  • dla zainteresowanych zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem (zakwaterowanie nie jest konieczne),
  • pozwolenie na wjazd dla osób posiadających samochód,
  • wsparcie w dojeździe do pracy z Koniakowa, Stecówki lub Wisły Czarne,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, – górski team z pasją,
  • w wolnym czasie możliwość łączenia pracy z górskimi zainteresowaniami, WAŻNE: gwarancja pracy niezależnie od obostrzeń COVID (schronisko musi funkcjonować i służyć turystom niezależnie do tego co się dzieje, jedyny wyjątek to zakaz przemieszczania się).

WYMAGANIA:

  • umiejętności oraz doświadczenie w zakresie pracy w gastronomii lub pasja kulinarna,
  • mile widziana również umiejętność przygotowywania dań typu wegetariańskiego/fit,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dynamika i szybkość w działaniu,
  • zaangażowanie, entuzjazm,
  • gotowość do pracy w weekendy,
  • aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie posiadasz, konieczne będzie jej wyrobienie),
  • w przypadku mężczyzn mile widziane prawo jazdy.

UMOWA:

  • zlecenie lub umowa o pracę,
  • możliwe również inne formy współpracy jak np. faktura VAT.

WYNAGRODZENIE:

  • ustalane indywidualnie i uzależnione od:
    • formy współpracy (czyli jest to praca na stałe czy tylko na sezon, w większym wymiarze godzin miesięcznie czy tylko dorywczo),
    • doświadczenia i umiejętności (a w związku z tym realizowanych obowiązków oraz zakresu odpowiedzialności),
    • zaangażowania w pracę,
    • tego czy chcesz zamieszkać w schronisku czy nie. Zależy nam na osobach umiejących działać sprawnie w naszych realiach (natężenie ruchu turystycznego w weekendy bywa spore). Stawka jest negocjowalna i jeśli ktoś dobrze sobie radzi z obowiązkami to ustalamy stawkę zgodną z oczekiwaniami pracownika.

ZGŁOSZENIA:

Zainteresowanych prosimy o wysłanie na adres mailowy schroniska rekrutacja@przyslop.pl

  •  CV wraz ze zdjęciem, – krótkiego listu motywacyjnego: dlaczego zainteresowała Cię praca w górach,
  •  informacji jaką formą współpracy jesteś zainteresowany/a (praca stała/sezonowa, pełen etat/część etatu.).

Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Agnieszka – opiekun schroniska wraz z całą ekipą!

Sprawdź również nasze aktualne oferty na OLX. Jeśli aktualnie nie rekrutujemy, ale zależy Ci na pracy u nas nie wahaj się i podeślij CV – może nas przekonasz! A czasem, gdy szukamy tylko 1 osoby nawet nie wrzucamy ofert do internetu tylko zaglądamy do naszej bazy zgłoszeń.