Drodzy Turyści! Oddajemy do Waszej dyspozycji kuchnię turystyczną.

Przestronna, praktycznie urządzona, a ponadto z przytulnym kącikiem jadalnym, do którego meble zostały wykonane przez lokalnego stolarza. Choć jest skromna ma swój klimat! Mamy nadzieję, że ta nowa przestrzeń umili Wam pobyt na Przysłopie.

W wyposażeniu kuchni znajduje się: płyta indukcyjna dwupalnikowa, mikrofalówka, czajnik, garnki, patelnie, cedzak, sztućce, kubki, talerze, szklanki i inne przydatne drobnostki. Za opłatą będzie można również skorzystać z pralki!

Co bardzo istotne: kuchnia jest przestrzenią wspólną, o którą wszyscy jej użytkownicy zobowiązani są dbać! W trosce o utrzymanie porządku pomieszczenie będzie zamykane. Chęć skorzystania z kuchni prosimy zgłaszać w recepcji lub w bufecie Schroniska.

Krótki Regulamin korzystania z kuchni turystycznej dostępny >>> tutaj.

Co ważne! Schronisko zastrzega sobie prawo odmowy wydania klucza lub zamknięcia kuchni turystycznej w szczególnych przypadkach takich jak: rezerwacja kuchni na wyłączność przez konkretną grupę, realizowanie w sąsiadującej sali zajęć, które wymagają bezwzględnej ciszy i spokoju. Jeśli zależy Ci na skorzystaniu z kuchni turystycznej w konkretnym terminie upewnij się czy będzie ona wtedy dostępna.