OKRES I TRYB PRACY

Poszukujemy osób/osoby: do pracy dorywczej weekendowej (ewentualnie weekendy przedłużone o piątek lub poniedziałek).

STANOWISKO

obsługa schroniska – osoba multifunkcyjna

Schronisko to specyficzne miejsce, gdzie dzieje się dużo rzeczy nieprzewidywalnych i czasem ciężko ułożyć sztywne stanowiska pracy czy też dokładnie określić obowiązki na dany dzień (w szczególności poza sezonem!), poszukujemy więc osób elastycznych, umiejących dopasować się do zaistniałych okoliczności oraz otwartych na różnorodność obowiązków.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW osób multifunkcyjnych:

PODSTAWOWE

obsługa baru, recepcji, rezerwacji, ofert dla grup,
realizowanie zamówień (składanie zamówień, dostawy, dowozy do schroniska)

DODATKOWE

sprzątanie, zmywak,
wydawanie i pomoc przy przygotowywaniu posiłków,
obsługa pieca,
prace naprawcze, porządkowe, gospodarcze,

PONADPODSTAWOWE 🙂

w przypadku posiadania ciekawych pomysłów lub umiejętności istnieje możliwość pracy przy organizacji wydarzeń sportowych, artystycznych i kulturalnych takich jak obozy, koncerty, warsztaty, slajdowiska, festiwale itp.

ZAPEWNIAMY

  • Wynagrodzenie finansowe
  • Zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem
  • Pozwolenie na wjazd dla osób posiadających samochód
  • Wsparcie w dojeździe do pracy z Koniakowa, Stecówki lub Wisły Czarne
  • Różnorodność w zakresie obowiązków pracy
  • Pracę w wyjątkowym zespole – przyjacielskim, sporą dawką poczucia humory oraz niecodziennych pomysłów
  • W wolnym czasie możliwość łączenia pracy z górską pasją
  • Naukę, niezapomniane doświadczenia, wieczną cześć i chwałę! 😉

WYMAGANIA

  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Umiejętność obsługi komputera (podstawowe programy jak Excel, Word itp.)
  • Chęć do pracy na różnych stanowiskach (schronisko to dynamiczne miejsce pracy, dużo się tutaj dzieje i często trzeba funkcjonować tam gdzie aktualnie są potrzeby)
  • Wykazywanie się inicjatywą w zakresie obowiązków pracy
  • Dynamika, zaangażowanie i entuzjazm do działania
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie posiadasz, konieczne będzie jej wyrobienie, ale to nie problem)
  • W przypadku mężczyzn obowiązkowo PRAWO JAZDY!
  • Mile widziane doświadczenie w branży turystycznej, gastronomicznej lub hotelarskiej
  • Mile widziane umiejętności kulinarne w tym również wege
  • Mile widziane umiejętności marketingowe

UMOWA

Dla osób na dłuższy okres czasu: okres próbny – umowa zlecenie, po okresie próbnym – umowa o pracę, możliwe również inne formy współpracy jak np. faktura VAT.

WYNAGRODZENIE

Ustalane indywidualnie i uzależnione od wykształcenia, doświadczenia, zaangażowania w pracę oraz ilości przepracowanych godzin.
Zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem w dniach pracy.

ZGŁOSZENIA

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie na ADRES MAILOWY SCHRONISKA rekrutacja@przyslop.pl

CV wraz ze zdjęciem,

Krótkiego listu motywacyjnego: dlaczego chcesz pracować w górach,

Informacji na jakie stanowisko aplikujesz, pracą na jaki okres czasu jesteś zainteresowana/y,

W przypadku mężczyzn informacja czy posiada prawo jazdy i regularnie jeździ samochodem.

Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Agnieszka Sapeta wraz z całą schroniskową ekipą

TROCHĘ O NAS I O PRACY W SCHRONISKU

Jeżeli Twoją pasją jest sport, rowery, bieganie albo w Twoim życiu brakuje spokoju i balansu. A może po prostu kochasz góry lub też lubisz poznawać nowych ludzi Zapraszamy do Schroniska Przysłop pod Baranią Górą. Nie jest to mała klimatyczna chata, ale obecnie gospodaruje nią młodzi ciekawi świata ludzie, którzy aktywnie spędzają każdą wolną chwilę. Schronisko przechodzi generalny remont. Położone jest w przepięknym miejscu, idealnym do biegów górskich, jazdy na rowerze, a zimą do biegówek.

Sprawdź również nasze aktualne oferty na OLX. Jeśli aktualnie nie rekrutujemy, ale zależy Ci na pracy u nas nie wahaj się i podeślij CV – może nas przekonasz! A czasem, gdy szukamy tylko 1 osoby nawet nie wrzucamy ofert do internetu tylko zaglądamy do naszej bazy zgłoszeń.