Słodkie pyszności są dziełem naszych fantastycznych kucharek, które przyrządzając je na miejscu, dbają o to, aby każdy turysta odwiedzający nasze schronisko wyszedł z niego najedzony i chciał wrócić po więcej!

Menu Przysłopowe oferuje szeroką paletę dań śniadaniowych, barowych, obiadowych i słodkości. Staramy się spełniać kulinarne oczekiwania nie tylko smakoszy kuchni regionalnej. Z naszego schroniska na pewno nie wyjdą głodni także wegetarianie i weganie. Specjalnie dla miłośników zdrowej kuchni przygotowujemy również pyszne menu typu „fit”, które zaskakuje nie tylko smakiem, ale i wyglądem.

Ponadto grupy zorganizowane, które zaplanują pobyt u nas, mogą wybierać z oferty, na którą składa się aż kilkadziesiąt propozycji. Realizujemy także zamówienia specjalne, m.in.: pieczonego barana na ognisku, duszonki, torty okolicznościowe i inne.

No jasne, że tak! Na Przysłopie czeka na Was również:
pyszna kawa z ekspresu marki Segafredo,
kilka rodzajów owocowych herbat sypanych podawanych w czajniczkach,
tzw. „piwoteka”, czyli szeroka gama piw czeskich od lagera, przez ciemne, po pszeniczne, przy czym dla spragnionych mamy zarówno alkoholowe jak i bezalkoholowe trunki,
w okresie letnim owocowe koktajle, kompoty, galaretki.