Dostajemy od Was zapytania czy w schronisku można wypożyczyć rowery. Niestety nie mamy możliwości lokalowych, aby ją pomieścić, a okoliczna Wisła oferuje szeroki wybór w zakresie rowerów. Natomiast testowo chcieliśmy wyjść do Was z propozycją wypożyczenia super lekkich rowerów dziecięcych, aby zobaczyć jakie będzie Wasze realne zainteresowanie. W chwili obecnej oferujemy:

Superlekki rowerek dziecięcy Woom 3 na kołach 16 cali przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat oraz o wzroście od 105 cm do 120 cm. Wyposażony został w klasycznie lecz nisko prowadzoną aluminiową ramę, sztywny aluminiowy widelec, wolnobieg, dwa hamulce typu v-brake (mistrzostwo to prawa dźwignia w kolorze zielonym), opony Schwalbe Little Joe 16×1.4" z paskami odblaskowymi, stery a-head, elastyczne ograniczenie kąta skrętu i kierownicę o BMXowym stylu z bezpiecznymi uchwytami. Rowerek Woom 3 waży ok. 5,8 kg (z pedałami)! Regulacja siodełka odbywa się w zakresie 48 – 64 cm. Rower woom 3 to rowerek o sportowym charakterze lecz o wyprostowanej pozycji rowerzysty.

Rozmiar: 16"
Waga: 5,4 kg

Wiek: 4-6 lat
Wzrost: 105-120 cm

do 3h – 40 zł
cały dzień – 80 zł

Rower Early Rider Hellion 20 to lekki rower górski przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Rowerek posiada najwyższej jakości komponenty, waży zaledwie 9,6 kg, co sprawia że jest lżejszy niż większość rowerów amortyzowanych 20”. Lekka aluminiowa rama roweru zapewnia najlepszy możliwy stosunek sztywności do masy. Hydrauliczne hamulce tarczowe Promax poza doskonałą skutecznością, oferuje niską awaryjność. Do tego przedni amortyzator oraz wiodący na rynku napęd 1×10 Shimano z ogromnym zakresem przełożeń sprawiają, że Hellion 20 to rower, który pokazał, że dzieci mogą zrobić wszystko, co dorośli, jeśli tylko mają odpowiednie narzędzia.

Rozmiar: 20"
Waga: 9,6 kg

Wiek: 6-8 lat
Wzrost: od 105 cm

do 3h – 50 zł
cały dzień – 90 zł

Sportowy, lekki dziecięcy rower górski oparty na zasadzie 29er, dla dzieci od ok. 1,05 m wzrostu. MAX20 to twórca nowej klasy sportowych rowerów górskich dla dzieci. Niezależnie od tego, czy chcesz ścigać się XC, czy wybrać się na długie wycieczki, potrzebujesz nie więcej niż MAX… ale też nie mniej. Połączenie nowoczesnej geometrii, dużych kół i przemyślanego wyposażenia sprawia, że MAX jest idealnym partnerem na górską drogę. Dzięki amortyzowanemu widelcowi MAX20 staje się rowerem na szlaki: z naszym lekkim widelcem amortyzowanym o skoku 50 mm i nisko osadzoną kierownicą.

Rozmiar: 20"
Waga: 8,2 kg

Wiek: 6-8 lat
Wzrost: od 105 cm

do 3h – 50 zł
cały dzień – 90 zł

Opcjonalnie można wypożyczyć również kaski i ochraniacze dla dzieci do jazdy MTB.

Trasy rowerowy którymi możesz do nas przyjechać, oraz przygotowane przez nas propozycje tras wycieczkowych po okolicy:

Rezerwacji można dokonywać mailowo:
schronisko@przyslop.pl