31 lipca 2021

10 sierpnia obchodzimy światowy Dzień Przewodników i Ratowników Górskich? Pragnąc dołożyć cegiełkę do budowania społecznej świadomości ich ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, zapraszamy do wspólnego świętowania!

Dzień Przewodnika i Ratownika Górskiego już na stałe wpisał się w nasze kalendarium. Niestety, ubiegłoroczna sytuacja pandemiczna nie pozwoliła na organizację tego typu wydarzenia, dlatego w tym roku korzystajmy z podwójną radością! Ścianka wspinaczkowa z widokiem na góry, tyrolka w przestworzach, wieża ze skrzynek, a nawet ścieżka sensoryczna dla Maluchów! Zmagania najmłodszych zostaną docenione- czekają nagrody w postaci przejażdżki QUADEM GOPR, gadżetów schroniskowych, czy sprzętu turystycznego!

Podczas gdy dzieci będą szaleć, dorosłych zapraszamy na spotkanie ze wspaniałą Mamą na szlaku, czyli Dominiką Borgieł! Co zabrać ze sobą na szlak, aby zapobiec nudzie i małym kryzysom? Jak zadbać o bezpieczeństwo idąc z dziećmi? Jakich tajnych technik rodzicielskich użyć, by motywować a nie zniechęcać? Dowiecie się tego absolutnie za darmo!

Ponadto czas umilą i głód zaspokoją nasze kulinarne specjały (także wege i vegan)! Kusić będą również nasze domowe wypieki, aromatyczna kawa z ekspresu i zimne piwko!

Start atrakcji godz. 10:00, zakończenie godz. 17:00.

WSTĘP WOLNY!

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila: schronisko@przyslop.pl